Web Analytics
BallinaUncategorized“Nora nuk di të flasë”, këngëtarja e injoron moderatorin shqiptar

“Nora nuk di të flasë”, këngëtarja e injoron moderatorin shqiptar

Alaudin Hamiti duket të jetë penduar për deklaratën e dhënë për Nora Istrefin, për të cilën tha se nuk di të flasë.

Në vlogun e fundit të realizuar bashkë me Liberta Spahiun, kolegen dhe miken e tij, ai u pyet se kush është artistja më pa tru.

Duke mos dashur të japë emra ata modifikuan pyetjen duke e bërë se kush nuk di të flasë dhe është më e ngurtë dhe Alaudini tha emrin e Nora Istrefit.

Lajmi u përhap me të madhe por nuk mori reagimin e këngëtares, e cila si duket vendosi të injorojë çdo gjë përkundër që rrjeti u “çmend”./party

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit