Web Analytics

Nora publikon videon e rrallë, shfaqet në bikini

Këngëtarja Nora Istrefi cilësohet si një nga femrat më super seksi në skenën muzikore.

Ajo ka nisur pushimet luksoze, teksa nga varka ekspozoi asetet seksi trupore.

E zhveshur me një palë bikine të kafta, bëri një zhytje në ujë duke mahnitur me trupin si peshk.

“Gati” quhet kënga e fundit e këngëtares, një këngë kjo në bashkëpunim me Claydee dhe Eli Malaj e cila ka arritur më shumë se 20 milionë klikime.

Shiko videon:

Nga rubrika