Nora reklamon trupin si peshk, çmend fansat me linjat joshëse

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar.

Bukuroshja ekspozon pasuritë të cilat janë vërtetë për lakmi.

Me kalimin e viteve ajo vetëm po zbukurohet duke lenë të gjithë gojëhapur me paraqitjet e saj.

Ngjashëm veprojë edhe tani duke ndarë disa poza seksi duke theksuar trupin bombastik.

E bukur dhe plotë elegancë, nuk ka si të mos shkëlqejë si gjithmonë./Indeksonline/