Nora sapo ka dal nga frizerka, mahnitë me pamjen

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar bukur.

Me flokë të rregulluar me stil dhe e veshur me me fustan të zi, Nora po shkëlqen në këtë pamje. /ora