Web Analytics

Nora shfaqet me fustan të bardhë, barku i saj merr gjithë vëmendjen

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super provokuese.

E veshur me fustan bardhë dhe të ngushtë, Nora shfaq linjat e saj trupore në top formë.

Në këtë veshje është barku i saj qe merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT