Nora shfaqet superseksi në rrjetë, qe çka ka humb Roberti

Ata kanë qenë një nga çiftet më të mira të showbizit.

Nora dhe Roberti u ndanë, por, në mediat shqiptare flitet akoma për raportin mes tyre.

Këngëtarja bukuroshe së fundmi ka hedhur disa foto në Instagram ku shihet e veshur me të brendshme rrjetë dhe dukej superseksi.

Kështu, këngëtarja tregoi se çka ka humbur tashmë ish bashkëshorti i saj.

Shiko Fotot: