Nuk do besoni sa vite mbushi Ardit Gjebrea

Eshtë pjesë e ekranit tash e shumë vite, dhe njihet pothuajse nga të gjitha gjeneratat.

Ardit Gjebrea fitoi zemrat e publikur duke fituar shumë fansa.

Së fundmi ai ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur 59 vjet.

Ai u surprizua nga djali i tij Joni, që erdhi nga Amerika për ditëlindjen e tij./InfoKosova/