Web Analytics

Nuk do besoni sa vite mbushi reja e Mihrije Brahes

Botuar nga: InfoKosova

Tringa Berisha është reja e këngëtarës së njohur Mihrije Barahes, ku tashmë është e njohur për publikun si nusja e Platorit duke qene mjaft aktive ne rrjete sociale me foto nga perditshmeria.

Ajo sot feston ditëlindjen ndërsa publikoi dy foto ku shihet në natyrë me një shkrim duke falënderuar të gjithë përmes së ciles tregoi se mbushi 23 vite, ku mori urime te shumta ne kete postim.

”23, E lumtur me vetën time, e lumtur me lumturin time, me çdo te mire qe Zoti po ma ofron. Faleminderit familjeve te mija qe jo vetem ne kete dite me lumturojne e me dhurojn dashuri, por çdo dite e meshume me ofrojn çka une as se mendoj.

Faleminderit shoqerise time qe me qendruan afer disa nga larg e disa afer meje.Jam e lumtur qe Zoti me ka bekuar me kaq shume njerez qe me duan dhe i dua. Ju dua pafund!”

Të FUNDIT