Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk do besoni sa vite mbushi sot Alban Skenderaj

Nuk do besoni sa vite mbushi sot Alban Skenderaj

Këngëtari shumë i dashur sot feston ditëlindjen.

Edhe pse duket shumë më i ri ai ka mbushur 39 vite jetë.

Ai mori urime të shumta nga miqtë e familjarët.

Ndryshe ai është i martuar me Miriam Canin dhe kanë dy fëmijë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit