Nuk do besoni sa vjet mbushi Roza Lati

Roza Lati është nga personazhet publike që shfaqet pa komplekse.

Ajo tregon çiltërsi në çdo shfaqje derisa vlerësohet për mënyrën se si e prezanton veten si moderatore duke e pasur edhe emisionin e saj “Why Not”.

E bukura Lati sot feston ditëlindjen dhe ajo mbushi plotë 34 vite jetë.

Nga paraqitja e saj nuk të lë këtë përshtypje pasi gjithmonë shfaqet në formë të mirë./Kosovarja/