Web Analytics

Nuk do besoni si dukeshin vajzat e Big Brother Vip Albania para ndërhyrjeve estetike (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Pas disa javësh të ndjekjes së Big Brother, pamjet e pjesëmarrëseve kanë shënuar një ndryshim të dukshëm, duke shkaktuar debate dhe spekulime në lidhje me ndërhyrjet e mundshme plastike.

Heidi, Sara, Meri, Arta dhe Dea janë disa prej pjesëmarrëseve të cilat pamjet e tyre para hyrjes në shtëpi e kanë ndryshuar shumë krahasuar me pamjet e tyre tani.

Ndërsa disa kanë zgjedhur të mbeten të natyrshme, të tjera duket se kanë zgjedhur të kryejnë ndërhyrje estetike për të përmirësuar pamjen e tyre.

Si mendoni a kanë ndryshuar vajzat?

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT