Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk do besoni si duket Shengyli me flokë të drejta

Nuk do besoni si duket Shengyli me flokë të drejta

Aktorja e mirënjohur, Shengyl Ismajli po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me imazhe nga përditshmëria e saj.

Ajo është aktore me shumë stil, mirëpo stilin e flokëve si diket e ka pikë të dobët.

Shëngyli shpesh e ndërron ngjyrën e flokëve, e tash ka filluar të ndërroj edhe modelin e tyre.

Ky model që ajo ka bërë së fundmi e bënë Shengylin tjetër njeri, ajo duket ndryshe, dhe shumë e bukur./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit