Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk do ta besoni çfarë ka brenda pijeve energjike!

Nuk do ta besoni çfarë ka brenda pijeve energjike!

Kompania Longhorn Cattle ka krijuar zhurmë kur kanë paraqitur rezultatet e tyre të një studimi të kryer për të kuptuar plotësisht komponentët e pijeve tona energjike.

Sipas rezultatit të studimit të tyre rezulton se pijet energjike në përbërjen e tyre kishin urinë dhe spermë demi.

Pjesë e këtij studimi ishin pijet më të njohura energjike dhe e vërteta alarmante doli në shesh.

Të gjitha pijet energjike në përbërje kanë Taurinë që është përzierje në mes të urinës dhe spermës së demit.

Taurine është ekstrakt i spermës dhe urinës dhe rrjedh nga latinishtja Taurus që do të thotë dem.

Mos u befasoni, rezultati i njëjtë doli edhe në Red Bull dhe Monster.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit