Nuk do ta besoni çmimin e palltos së Marina Vjollcës

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, njihet për stilin unik.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale e veshur me një pallto të markës “Gucci”.

Faqja “Mespermes” në Instagram ka publikuar çmimin e palltos që ajo ka veshur e cila ka një çmim prej 3,200 euro.

Kujtojmë se, Marina dhe Geti kanë filluar pushimet në Milano të Italisë./Blic/