Nuk do ta besoni, Fifit kjo banore e Big Brother ia ka bërë bllok

Brenda shtëpisë ato ishin shoqe të ngushta, mesa duket gjërat mes Arjola Demirit dhe Fifit nuk janë mirë.

Të paktën këtë ka nënkuptuar këngëtarja me një deklaratë që ka dhënë së fundmi, Fifi po fliste me Monika Lubonjën, pasi kjo e fundit e telefonoi live si pjesë e një loje televizive.

Pjesa nga biseda:

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde.

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë

Fifi: Një njeri që më ka bërë bo bllok në Instagram është Arjola.