Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveNuk do ta besoni, ky është emri i vërtetë i Efit të...

Nuk do ta besoni, ky është emri i vërtetë i Efit të Big Brother VIP Albania

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tashmë banore e shtëpisë së famshme në Shqipëri “Big Brother VIP Albania”, Efi, eshte njera nga banoret me te zeshme ne kete edicion qe po komentohet si nder me te mirat.

Madje nga publiku eshte komentuar ne tre emrat me te pelqyer te keti spektakli ku te paret jane sigurisht Luizi dhe Kiara dhe menjehere pas tyre eshte Efi qe eshte edhe shoqe me te dy.

Edhe pse njihet si Efi, emri i vërtetë i saj mbase nuk është edhe i zakonshëm,  Efigjenia, ky është emri i vërtet i saj, i cili nuk është shumë familjar për publikun e gjërë pasi te gjithe e therrasin Efi.

Ndryshe, Efi eshte e nominuar bashke me Maestron, Tean dhe Bjordin ndersa sonte ne Prime do mesojme se cili nga ta do ta le shtepine e Big Brother Vip Kosova varesisht cili eshte votuar me pak nga publiku./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit