Nuk do ta besoni me sa qenin jetojnë në shtëpi prindërit e Ledrit

Famija Vula janë mjaftë të njohur në showbizin tonë shqiptarë.

Agron dhe Xheraldina Vula, janë prindërit të reperit Ledri Vula, shkruan InfoKosova.

Ata njihet si një familje e qytetëruar dhe me një marrëdhënie shumë të mirë mes vetë, dhe vazhdimisht e shprehin edhe dashurinë që kanë ndaj kafshëve.

Në një fotografi të publikuar nga Xheri shihet babi i Ledrit se bashku me katër qenë rreth vetës.

“Kur këto krijesa të vogla e duan kohën e kafes tuaj”, ishte mbishkrimi i fotografisë./InfoKosova/