Nuk do ta besoni, por edhe Antonela po vuan

Antonela Berisha është ish konkurrentja e Përputhen që shumicën e rasteve i ka marrë gjërat me sportivitet.

Edhe pse kur kishte raste që qante në emision ato ishin të rralla dhe gjithmonë kthehej e fortë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo ajo sapo postoi një video me këngën e re te Dafinës e vargjet e së cilës janë për dashuri.

Dëgjojeni cilën pjesë të këngës vendosi të këndoje postoj në instagram./InfoKosova/