Web Analytics

Nuk do ta besoni por kjo është puna e parë që bënte Blerando para se të bëhej i famshëm

Botuar nga: InfoKosova

Blerando është ndër banorët më të komentuar brenda dhe jashtë shtëpisë më të famshme.

Njihet si këngëtarë nga audience e gjerë, por Blerando ka përfunduar edhe studimet për inxhinieri.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai në një intervistë me Adelina Hasanin.

Finalisti i Big Brother gjithashtu ka treguar se këtë gjë e ka bërë për prindërit e tij dhe se prioritet për të është muzika.

Si duket lidhja e tij me muzikën e ka bërë atë të mos e ndaj këtë informacion personal me banorët e tjerë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT