Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk do ta besoni sa fotografi ka reja e Shyhretit në telefon

Nuk do ta besoni sa fotografi ka reja e Shyhretit në telefon

Learta Jakupi, reja e Shyhretës është mjaftë aktive dhe pëlqehet nga ndjekësit ku vazhdimisht komunikon me ta.

Fotografit që ajo bënë, bie ne sy të medieve rozë,kjo duket se po i pëlqen Leartës.

Ajo në një nga përgjigjet qe u ktheu ndjekësve tregoi se ka mbi 40 mijë fotografi që mbanë në telefon.

Nga kjo kuptojmë që Learta vizitat dhe udhëtimet që bënë i ruan më shumë nostalgji në telefonin e saj./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit