Nuk do ta besoni sa i kushton vakti i mëngjesit Victoria Beckham

Victoria Beckham në një foto të postuar në rrjet, ka treguar sekretin e shëndetit të saj të mirë dhe trupit elegant.

E gjithë kjo i detyrohet një plan diete shumë të kujdesshme, që ndihmon metabolizmin dhe jep energji të mjaftueshme për gjatë ditës.

Stiluesja me famë, në Instagram  postoi foto ku tregonte se cili ishte vakti i saj për mëngjes, një fetë buke Ezekiel, 100% organike dhe që kushton 5.84 euro, dhe avokado.

Ajo tregon se në shtëpi përdorin vetëm këtë lloj buke dhe kjo duket se është edhe sekreti për një shëndet e trup të mirë.