Nuk do ta besoni sa kanë diferencë në moshë Amarda Toska me Ermal Mamaqin

Ajo ka zbuluar disa gjëra personale nga jeta e saj së fundi.

E gjithë kjo pas pyetjeve të parashtruara në rubrikën ‘Ask me a question’ nga fansat e saj.

Prej pyetjeve të shumta ajo u pyet edhe për raportin e saj me bashkëshortin, Ermal Mamaqi derisa tregoi edhe diferencën që kanë në moshë.

Përgjigja e saj ishte se diferenca e tyre është vetëm dy javë, ndryshe çifti janë të martuar dhe nga martesa e tyre kanë edhe fëmijë./Kosovarja/