Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk do ta besoni sa shpenzoi Ronaldo vetëm për peshqirë dhe çarçafë...

Nuk do ta besoni sa shpenzoi Ronaldo vetëm për peshqirë dhe çarçafë gjatë pushimeve

Cristiano Ronaldo ka qenë një nga futbollistët më të paguar në botë, me një pasuri prej mbi një miliard dollarësh në dispozicion të tij, njerëzit në ‘Ya son las echo’ vendosën të shikonin se sa shpenzon ylli gjatë pushimeve.

Aktualisht në Mallorca me gjithë familjen e tij, Ronaldo fluturoi atje me avionin e tij privat, i cili vlerësohet në 22 milionë euro, sapo kanë mbërritur kanë shkuar në jahtin e tij, i cili është 27 metra i gjatë dhe vlen 6.5 milionë euro, shpenzime të mëdha për mallrat shtëpiake.

Cristiano dhe familja e tij qëndruan në një shtëpi që ka disa dhoma, fusha për futboll, tenis, basketboll, plazh, volejboll, si dhe një palestër dhe xhakuzi.

Lojtari i United thuhet gjithashtu se ka shpenzuar më shumë se 14,000 euro për sende shtëpiake si peshqirë, çarçafë dhe gjëra të tjera të nevojshme ditore. /Prive.al

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit