Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar Elhemja e It's my...

Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar Elhemja e It’s my Love

Elhemja ka qenë edhe pjesë e emisionit tjetër “It’s my Love”, nga Valon Maloku, por që ajo u largua duke kaluar në emisionin e Kikës.

Mirëpo ajo që vërehet është ndryshimi i madh në dukje që nga fillimi kur ka hyrë në emision.

Së fundmi ka postuar disa foto në instagram dhe po duket edhe më e bukur.

Vlerësojeni edhe ju./Infokosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit