Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk do ta besoni sa vite i mbushë Rina Balaj

Nuk do ta besoni sa vite i mbushë Rina Balaj

Rina Balaj- reperja që bëri famë për një kohë të shkurtër, duke u shndërruar në personazhin më të përfolur në mediat rozë.

Largimi i saj nga “On Records” dhe mbyllja e faqës së saj të Instagramit bëri bujë të madhe mediatike, duke qenë përditë e përfolur.

Rina u rikthye me emrin e saj dhe llogarinë e re duke iu premtuar ndjekësve hite.

Sa i pëprket jetës private Rina është në lidhje me reperin ‘Siniboy’, me të cilin shihen shpesh bashkë në imazhe e video të ndryshme.

E sot për reperën është një ditë e veçantë. Rina po festoon ditëlindjen e saj të 21-të.

Ajo sot e ka nisur dtën me urime nga familjarët dhe miqtë.

Ndryshe, Rina iu kthye sërish skenës muzikore me ‘Meredith’ këngë kjo në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit