Nuk do ta besoni sa vite ka mbushur sot Flaka Krelani

Ishte vetëm 13 vjeçare kur fillojë të merrej me muzikë.

Që nga atëherë ajo është kujdesur që ti prek majat e suksesit ku me shumë mund dhe përkushtim ka arritur të shndërrohet ndër këngëtaret më të kërkuara nga publiku shqiptar, shkaku i zërit dhe paraqitjeve të saj të nxehta.

Ajo ka rreth vetes numër të madh fansash të cilët kujdesen që në çdo moment ti qëndrojë afër duke i dhënë përkrahje të vazhdueshme.

Pikërisht sot me rastin e ditëlindjes së saj , ata u kujdesen që të shprehin fjalët më të mira për të duke publikuar edhe imazhe të ndryshme.

Duke mbushur plot 33 vite jetë, Flaka vazhdon të shfaqet ‘fla.kë’ në çdo paraqitje dhe vitet edhe për të janë thjeshtë numër./Kosovarja/