Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk do ta besoni sa vjeçare është Festa Qoqaj

Nuk do ta besoni sa vjeçare është Festa Qoqaj

Festa Qoqaj është padyshim një nga blogeret më të përcjellura shqiptare në rrjete sociale.

Ajo inspiron ndjekësit me veshjen e saj plot stil, në secilen paraqitje në imazhet që sjell ne perditshmeri.

Festa është e dashuruar në menaxherin e Ylli Limanit, Bonart Ajvazin ku shpesh ndan momente të ëmbla pranë tij.

Së fundmi ka publikuar një foto pranë tik në Tik Tok derisa zbulon moshën e të dyve.

Besoni apo jo Festa është 22 vjecare, po po vetëm 22 dhe është mjaft e njohur si blogere e modele.

Ndryshe, në ktë video ajo ka treguar pikat e përbashkëta dhe të ndryshme që ka me të dashurin e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit