Agim Bahtiri biznesmeni i njohur njëherësh edhe kryetari i Mitrovicës, ka lënë gojë hapur të gjithë me paraqitjen e tij në krahë të bashkëshortes, shkruan “InfoKosova”.

Zonja Bahtiri duket një grua goxha e pashme dhe me një stil të veçantë.

Ndërsa në anën tjetër i shoqi i saj Agimi shihet shumë i dashuruar në të dhe i lumtur pranë saj.

Fotografitë që do t’i shihni tani e tregojnë më së miri se sa shumë e do kryetari i Mitrovicës bashkëshortën e tij./InfoKosova/