Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk do ta besoni se çfare i dërgon mami në telefon Megi...

Nuk do ta besoni se çfare i dërgon mami në telefon Megi Pojanit gjate transmetimit live

Moderatorja shume e dashur për publikun Megi Pojani po si zakonisht vazhdon te marr vëmendjen e saj e te behet njëra nga femrat me te komentuara te kohës.

Megi Pojani, për momentin është një nga vajzat më të komentuara nga performanca e saj në “Dancing ëith the star”, shkruan InfoKosova.

Ajo e ka dëshmuar vetën në botën e artit dramatik,por tani me paraqitjen koreografike të gjithë po i lë pa fjalë.

Megin të gjithë e njohin si vajzë të drejtpërdrejt dhe pa asnjë kompleks.

Së fundi Megi ka postuar një fotografi teksa ka befasuar me mbishkrimin e kishte lënë, “aspak ndihmuese kur mami çon foto fustanesh dhe receta kungujsh kur jam live dhe kam halle koke”.

Sa është Megi pa komplekse aq qenka nëna e saj./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit