Nuk do ta besoni se cilin politikan e mbështet Morena Taraku për zgjedhjet e 14 shkurtit

Këngëtarja Morena Taraku ka treguar se cilin politikan do të mbështet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”, në të cilën e shpreh publikisht përkrahjen për deputetin e AAK’së, Rexhep Kadriun.

“Politika ne dite te sotme eshte njollosur dhe ashtu sic ka thashetheme per artista ka edhe per ju, por duke e ditur qe pak ka njerëz si puna jote une vendosa ta shpërndaj kete dhe te suportoj ty ne kete rruge”, ka shkruar Morena në foto.

Madje ajo ka shtuar se njerëzit që e njohin atë, e dinë se çfarë njeriu është dhe se i duhet politikës sonë dhe vendit tonë./express