Nuk do ta besoni se me çfarë makine lëviz Paris Hilton

Si gjithmonë dhe kësaj herë modelja e njohur Paris Hilton nuk kaloi pa u vënë re dhe kësaj herë vëmëndjen e mori makina e saj.

Ajo u shfaq me makinën e saj të ylbertë që ishte e pamundur të mos e shohësh dhe në mes të trafikut amerikan.

Siç duket Paris ka vendosur të nis një jetë të re dhe e ka filluar me makinën me reflektime shumë ngjyrëshe.

Së fundmi në ndarjen e çmimeve ‘Golden Globe’ Hilton u shfaq me të dashurin e saj të ri i vetmi pas ndarjes me Chris Zylkën me të cilin do të martohej në vitin 2018.

Burime pranë këngëtares thonë që ajo është fejuar dhe lumtur.

Siç duket ajo po shijon gëzimin me ngjyrat.

Shiko Fotot: