Ejlyl është emri i saj në serialin “Beni Affet”, shkruan “InfoKosova”.

Në këtë serial që në fillim nuk kishte një rol pozitiv, dëshironte që të hakmerrej por nuk dinte se ku për gjërat që i kishin ndodhur kur ajo ishte e vogë.

Më pas e kuptoi të vërtetën dhe u bë personazh pozitiv.

E në jetën reale ajo është po ashtu e bukur sikurse në serial, por nuk është person aspak sikurse “Ejlyli” i serialit.

Së fundmi e shohim aktoren të ketë pozuar pranë një parku diku në Turqi dhe dukej vërtet për mrekulli, e veshur dhe e kombinuar në çdo detaj kjo është “Ejlyli”./InfoKosova/