4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina SPORT Nuk do ta besoni se sa “LIKES” merr Ronaldo brenda sekondi në...

Nuk do ta besoni se sa “LIKES” merr Ronaldo brenda sekondi në instagram !

Ikona e Juventusit, Cristiano Ronaldo është mjaft aktiv edhe në rrjetet social, dhe ka mbi 182 milion ndjekës në instagram, shkruan InfoKosova.

Por ajo që të çuditë më së shumti është se sa shpejt e pëlqejnë foton ose videon brenda sekondit.

Në videon që do shihni më poshtë është foto e fundit e postuar rreth një orë më parë, ku brenda sekondit ai merr mbi 1000 pëlqime, dhe rreth një orë ka marr mbi 2.000.000 pëlqime në atë foto./InfoKosova/

Shiko Videon më poshtë:

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics