Nuk do ta besoni se sa shumë ndryshon ‘Sasa’ kur pozon me grim në fytyrë

Adriana Matoshi e njohur për publikun me rolin e Sasës te seriali “O sa mire” vazhdon të dallohet si një nga aktorët më të talentuara kosovare.

Me anë të çiltërsisë dhe sinqeritetit që e shpërndan tek të tjerët, ajo ka bërë të ketë fansa pa dallim moshe.

Ditëve të fundit ajo na ka mahnitur me paraqitjet e saj në të cilat është kujdesur që të pozojë me grim të rëndë, por që qartë i vërehen edhe ndërhyrjet që i ka bërë.

E kjo më së miri shihet tek dy imazhe, në të cilën ka pozuar me grim dhe pa grim.

A po ka dallime mes tyre?/Kosovarja/