Nuk do ta besoni si dukej Arilena Ara kur ishte e vogël

Arilena Ara është njëra nga këngëtaret më të bukura shqiptare.

Ajo njihet për thjeshtësine e saj ku thuajse secilën herë vjen me grim natyral duke vënë në pah bukurinë natyrale.

E tani sjellim një fotografi të saj kur ishte e vogël.

Eshtë pothuajse e njëjta, e bukur atëherë dhe e bukur tani./Infokosova/