Nuk do ta besoni si dukej Gili kur ishte e re

Këngëtarja e dashur për publikun Gili postoi një fotografi unike në Instagram.

Ajo është qe shumë vite në skenë duke u pëlqyer mjaft shumë me këngët e saj, shkruan InfoKosova.

Ajo publikoi një fotografi kur ishte e re.

Dhe shikoni sa e bukur duket, megjithëse edhe sot duket mjaft bukur./InfoKosova/