Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk do ta besoni si dukej Majlinda Zeka kur ishte fëmijë

Nuk do ta besoni si dukej Majlinda Zeka kur ishte fëmijë

Bukuroshja kosovare Majlinda Zeka, u bë e njohur për shkak të lidhjes me Majk.

Ajo, ndonëse nënë beqare e një djali, kurrë nuk është ndalë së bëri jetën e saj, madje shumë luksoze.

Modelja arrinë të marrë vëmendje në secilën paraqitje të saj.

Kësaj radhe ajo ka ndarë me fansat një imazh kur ishte fëmijë dhe na bindi se bukurinë e ka pasur qysh atëher./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit