Nuk do ta besoni si duket Kaltrina Mikushnica pa grim

Kaltrina Mikushnica është njëra nga moderatoret më të pëlqyera.

Ajo merrë vemendje gjithmonë me pamjen e kuruar deri në detaje, shkruan infoKosova.

Por shpesh herë ajo ndan edhe foto e video ku shihet po grim.

Një të tillë e solli mbrëmë ku duket e lodhur dhe pa grim./InfoKosova/