Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk do ta besoni si duket “Zhadja” si 45-vjeçare

Nuk do ta besoni si duket “Zhadja” si 45-vjeçare

Dikur ishte seriali më i dashur për audiencën në mbarë botën, bëhet fjalë për telenovelën Kloni që theu shumë rekorde.

Që nga transmetimi i asaj telenovele, ka kaluar shumë kohë dhe aktorët që ishin pjesë e këtij seriali po punojnë në filma të rinj, por edhe pse kanë kaluar shumë vite që nga transmetimi, aktorja kryesore e këtij seriali, Giovanna Antonelli, nuk është se ka ndryshuar shumë.

45-vjeçarja tashmë po punon në një rol të ri, por që pavarësisht angazhimeve, ajo një pjesë të kohës e kalon duke bërë ushtrime.

Ndryshe, ajo ka rreth 14 milionë përcjelles në Instagram./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit