Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk do ta njihni Genta Ismajlin, shikoni se si ka ndryshuar trupi...

Nuk do ta njihni Genta Ismajlin, shikoni se si ka ndryshuar trupi i saj

Ka kohë që këngëtarja kosovare, Genta Ismajli ka pësuar ndryshim në fizikun e saj.

Përmes një postimi nga i dashuri i saj turk, vërehet që ajo ka shtuar peshë.

Shiko Videon në vazhdim dhe binduni.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit