Nuk do ta njihni Genta Ismajlin, shikoni se si ka ndryshuar trupi i saj

Ka kohë që këngëtarja kosovare, Genta Ismajli ka pësuar ndryshim në fizikun e saj.

Përmes një postimi nga i dashuri i saj turk, vërehet që ajo ka shtuar peshë.

Shiko Videon në vazhdim dhe binduni.