Web Analytics

Nuk do të besoni se kujt po i dhurojnë rrobat që veshën në Big Brother Bardhi dhe Sara

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Bardhi, ish banorë të Big Brother VIP Albania 3 kanë vendosur që rrobat të cilat i kanë veshur gjatë qëndrimit të tyre në Big Brother, t’i dhurojnë për familjet në nevojë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Sara përmes ‘Instagram Story’.

Lidhur me këtë ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjekësit e saj në Instagram, duke cekur se edhe pse feja e saj nuk është Islami, ka gjashtë vite që dhuron për bamirësi gjatë Ramazanit.

Më tutje ajo shtoi se familjet të cilat marrin këto ndihma nuk do të bëhen publike në mënyrë që të ruhet privatësia e tyre./lajmi

Shiko foton:

Të FUNDIT