Web Analytics

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Meda e Lulja në kohën e rinisë

Botuar nga: InfoKosova

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të njohur në mediet rozë.

Në shumë raste ata kalojnë në lajm, duke u komentuar për anët pozitive që kanë.

Duke qenë aktiv me poza të ndryshme, ata nuk mungojnë edhe me imazhe në kohën e rinisë.

Në këtë foto të fundit, shikojeni se sa bukur po duken, mos të harrojmë, dyshja janë prindër të katër fëmijëve.

Shiko Foton:

Të FUNDIT