Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Meda e Lulja në kohën...

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Meda e Lulja në kohën e rinisë

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të njohur në mediet rozë.

Në shumë raste ata kalojnë në lajm, duke u komentuar për anët pozitive që kanë.

Duke qenë aktiv me poza të ndryshme, ata nuk mungojnë edhe me imazhe në kohën e rinisë.

Në këtë foto të fundit, shikojeni se sa bukur po duken, mos të harrojmë, dyshja janë prindër të katër fëmijëve./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit