Reperi ferizajas 2 Ton sot e ka ditëlindjen.

Ai e ka uruar vetën me këtë rast.

Arton Avdyli, i njohur ndryshe si 2Ton, është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur.

Ai sot ka ditëlindjen dhe ka mbushur 30 vjeç.

2Ton përmes një postimi në Instagram, e falënderoi Zotin që i mundësoi të jetonte edhe një vit.

“Faleminderit Zot për një vit tjeter, Urime ditëlindjen për mua!”, shkroi sipër një fotoje, ku ai mbante një gotë me verë.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga këngëtari është bashkëpunimi 2Ton x Tika- TT.