Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk dua të flas sepse më prek shumë / Dj PM bën...

Nuk dua të flas sepse më prek shumë / Dj PM bën rrëfimin prekës

Kohët e fundit DJ Pm është një nga personazhet më të pëlqyera shqiptare.

Dj i njohur që njihet për natyrën e tij super energjike dhe pa komplekse së fundmi ishte i ftuar në 8a8 ku së bashku me Dj Dagz bën një nga rrëfimet më të ndjera për jetën dhe karrierën e tyre.

Mes tjerash PM zbuloi se ai kishte ëndërr të bëhej futbollist fushë, të cilën e la për shkak të kushteve ekonomike.

Dj Dagz zbuloi se PM ishte super i talentuar në futboll, gjë që e aprovoi edhe vet Pajtimi duke thënë se kjo e prek shumë.

“Nuk dua të flas edhe shumë për këtë pjesë sepse më prek shumë”, tha ai.

Sot ai së bashku me Dagz janë dyshja padyshim ndër më të suksesshmit në muzikë.

Jeta e tij private shkon shumë mirë me blogeren e njohur Sarah Berisha.

Ajo postoi në story në Instagram ku tregon dorën me një unazë, krahas së cilës shkruan: “Ajo tha po.”./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit