“Nuk dua të më njohin si Graniti i Fifit”

Dyshja kanë biseduar së bashku.

Graniti dhe Fifi diskutuan sërish për raportin e tyre, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, Graniti tha se nuk dua të më njohin si “Graniti i Fifit” por si Graniti.

Shiko videon e plotë./Lajmi/