Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk duhet ta humbisni këtë foto të zjarrtë të kushërirës së Trixës

Nuk duhet ta humbisni këtë foto të zjarrtë të kushërirës së Trixës

Anxhelina është ylli i muzikës, por që rrallë vjen me projekte të reja muzikore në skenën tonë muzikore.

Megjjthatë, rikthimi në duet me Flori Mumajesin ishte mbreslënës, pasi “Anash&Doja” u prit shumë mirë nga publiku.

Anxhelina që për disa vite jetoj dhe SHBA dhe nga atje ka sjell nje frymë unike në të veshur.

Ajo merr shumë vëmendjë përpos stilit të veqantë edhe me format përfekte strupore dhe nuk duhet ta humbisni foton më poshtë ku këngëtarja shfaqë asetet e bollshme që ka./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit