Nuk duhet ta humbisni reagimin e Beniadës kur merr surprizën e madhe

Arbana e nxorri Beniadën nga shtëpia e BBVIP.

Moderatorja e emisionit ka thënë se gjatë kësaj nate do të ndodh një surprizë e madhe për Beniadën, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zbuluar se Beniada do dalë nga shtëpia e Big Brother për të marrë këtë surprizë, Beniada shkoi në studion e “Procesi Sportiv”, derisa edhe u pa e mahnitur nga kjo surprizë e madhe.

Edi Manushi dhe Alesia Bami ftuan Beniadën për të bashkëpunuar së bashku me ta në “Procesin Sportiv” pas daljes së saj nga BBVIP.