Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Nuk duhet të ktheheni kurrë te ish-i”, Ardian Bujupi merr shembull rastin...

“Nuk duhet të ktheheni kurrë te ish-i”, Ardian Bujupi merr shembull rastin e CR7

Intervistë e CR7 ka bërë “boom” të madh në media.

Me deklaraten e tij te fundit ai befasoi të gjithë.

Ylli portugez tregoi sesi po ndihet i tradhtuar nga skuadra e Man United.

Duke filluar nga trajneri si dhe 2-3 persona të tjerë.

Për këtë deklaratë të tij, reagoi edhe këngëtari kosovar Ardian Bujupi.

Ai shkroi se ky është një shembull konkret se pse nuk duhet të ktheheni tek ish-i.

Kjo pasi Ronaldo ishte larguar në vitin 2009 nga Man United dhe ishte rikthyer 2021.

“Kjo është arsyeja pse kurrë nuk duhet të ktheheni tek ish-i juaj”, shkroi ai./Indeksonline/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit