Web Analytics
BallinaUncategorized“Nuk e kam lënë askënd duke më pritur jashtë”, Dj Pm i...

“Nuk e kam lënë askënd duke më pritur jashtë”, Dj Pm i thotë Meridianit se raporti tij me Sarën është ndryshe nga Donald-Trixa

Dj Pm ka folur me Meridianin për raportin e tij me Sarën.

Që nga klipi prezantues për të hyrë në shtëpinë e Big Brother Vip, Dj Pm ka shënjestruar Sarën.

Sot ai ka zhvilluar një bisedë me Meridianin, ai i tha Meridianit se çdo gjë e kishte lënë në duart e Sarës.

“Veprimet e saj ne fillim mkan bo me mendu ashtu, ka ndrru si njeri, kom ndrru si njeri”, u shpreh Pajtimi.

Ai tha po ashtu se ndihet mirë se për momentin kanë raporte të mira së bashku derisa në një moment Meridiani i thotë se nuk është e njëjta gjë si me kta, duke pasë fjalën për Donaldin dhe Trixën.

“S’kom lan kur tdal jashte mu sqaru me dikon”, shprehet Pm duke pasë parasysh pritjen e Borës./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit